Bebek Kulak Şekil Bozuklukları ve Craniowell

baby ear molding system

Bebekler hassas ve narin kulaklarla doğar ve bu kulaklar deformitelere müsait olabilir. Bu deformitelerin düzeltilmesi, bebeklerin kulaklarının doğru bir şekilde büyüyüp gelişmelerine yardımcı olması açısından çok önemlidir. Craniowell, kulak deformiteleri ile uğraşan doktorlara, kulak şekil bozuklukları çözümü için kurulan bir şirkettir.

Craniowell, Craniowell bebek kulak şekil bozuklukları seti adı verilen özel tasarımlı bir cihaz kullanarak bebek kulak deformitelerinin düzeltilmesine odaklanan bir çözüm sunar. Bu set, kulağı doğru şekilde şekillendirmeye ve istenilen şekli sürekli olarak koruyana kadar narin bir şekilde şekillendirir. Craniowell seti, bebeklerin hayatının erken dönemlerinde kullanılması amaçlanan bir çözümdür ve doktorların bebeklerinin kulak deformitelerini mümkün olan en kısa sürede düzeltmek isteyen anneler için uygun bir çözümdür.

bebeklerde kulak şekil bozukluğu tedavileri

Craniowell seti, bebeklerin narin cildine güvenli ve rahat bir şekilde kullanılması için yumuşak ve esnek malzemelerden yapılmıştır. Ayrıca kullanımı kolaydır ve bebek kulak deformiteleri ile uğraşan doktorların ulaşabilecekleri bir çözümdür.

Craniowell, bebeklerinin kulak deformitelerine karşı en iyi çözümü sunma konusunda kararlıdır. Kalite, güvenlik ve konfor odaklı olarak, Craniowell dünya çapında ailelere erişilebilir ve efektif bir çözüm sunar.

Eğer bebeklerinizin kulak deformitelerine çözüm arıyorsanız, Craniowell ile iletişim kurabilirsiniz. Eğer doktorsanız ve ürünümüz hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Eğitimlerimiz ve vaka başı çalışmalarımız ile birkaç saatinizi ayırarak bebek kulak şekil bozukluklarının düzeltilme işlemini uygulayabilirsiniz.

Eğer ebeveyn iseniz, bizimle iletişime geçerek, sizi en yakınınızda olan çözüm için yardımcı olabiliriz.

 

İlginizi Çekebilir:   Bebeklerde Kafatası Şekil Bozukluğu
Önceki yazı
Bebeklerde Kulak Şekil Bozuklukları
Sonraki yazı
Microtia: Çocuklarda Kulak Deformitelerini Anlamak
Menü